Single Origin Blends

Prosta oferta: cztery kawy do konkretnych zastosowań.
Jaką kawę lubisz najbardziej?

espresso - kawa Single Origin Blends

49,00 zł / kg

Parametry kawy

Kup teraz

cappuccino - kawa Single Origin Blends

59,00 zł / kg

Parametry kawy

Kup teraz

americano - kawa Single Origin Blends

69,00 zł / kg

Parametry kawy

Kup teraz

filtered - kawa Single Origin Blends

79,00 zł / kg

Parametry kawy

Kup teraz

 
Logo Single Origin Blends

Marka “Single Origin Blends” to nowość w naszej ofercie, którą celowo wydzieliliśmy z Single Origin.

To mieszanki świetnej jakości ziaren, które skomponowaliśmy dla Was bazując na 10 latach naszych doświadczeń, słuchania Waszych opinii i oczekiwań oraz kontaktów z baristami z całego świata.

Te kawy są dostępne od ręki (wysyłamy tego samego dnia, jeśli zamówienie wpłynie przed 12:00) i obiecujemy dostawę ziaren wypalonych nie dawniej niż 28 dni przed wysyłką.

 

Czym kawy “Single Origin Blends” różnią się od innych ziaren z naszej oferty?

 1. Przede wszystkim marka Single Origin Blends została przez nas zaprojektowana jako produkt gotowy, zorganizowany logistycznie i dostępny natychmiast, jako alternatywa dla oferty niektórych palarni, sprzedających kawę “nie starszą niż” oraz dobrych kaw z rynku masowego.
 2. To nie są kawy jednorodne.
  Wszystkie kawy w dotychczasowej ofercie naszej palarni to ziarna jednorodne (lub mieszanki ziaren jednorodnych, jak Kawa Kawowego Guru i Espresso Mestieri). W Single Origin Blends używamy innych ziaren, kupowanych wyłącznie na potrzeby tej marki.
 3. Single Origin Blends wypalamy w cyklach 2-tygodniowych i obiecujemy wysyłkę ziaren nie starszych niż 28 dni od daty palenia.
  Wszystkie kawy z dotychczasowej oferty naszej palarni wypalamy dla Was dopiero wtedy, gdy otrzymamy zamówienie. Z blendami jest inaczej – wypalamy je cyklicznie i oferujemy jako produkt z przysłowiowej półki, wysyłany od ręki (tego samego dnia, jeśli zamówienie otrzymamy do 12:00 w dzień roboczy i w koszyku nie będzie innych kaw do wypalenia).
 4. Prosta, czytelna oferta.
  W innych kawach opisujemy Wam zawsze region pochodzenia, charakter i nuty aromatyczne danych ziaren (a niebawem będzie znacznie więcej informacji, łącznie z profilami sensorycznymi). Blendy zostały przez nas tak skomponowane, aby najlepiej spełniać swoją rolę – by dawały najlepszy smak i aromat w konkretnym zastosowaniu ziaren.
 5. Tylko ziarna i 2 dostępne gramatury.
  Wszystkie kawy Single Origin Blends są dostępne wyłącznie w ziarnach, w 2 rodzajach opakowań – 1kg oraz 250g.
 6. Jednolite, niskie ceny.
  Dzięki takiej organizacji tej marki, byliśmy w stanie ustawić ceny tych kaw na poziomie konkurencyjnym dla rynku masowego. Konsekwencją tego jest to, że dla tych kaw nie będą obowiązywać nasze promocje oraz żadne inne rabaty (łącznie z umowami B2B i rabatami stałych Klientów).