Dodatki

Krówki Single Origin

7.90

Zawsze świeżutko gotowane, przepyszne krówki Single Origin - wyprodukowane specjalnie dla nas w Milanówku. To te, które otrzymujecie gratis do zamówień powyżej 300zł.

Syrop pomarańcza w czekoladzie

21.0039.00

Naturalny syrop z niewielkiej, polskiej manufaktury. Doskonały dodatek nie tylko do kawy, ale także ciast, deserów, lodów czy innych dań na słodko. Smak pomarańczy w czekoladzie.

Syrop karmelowy

21.0039.00

Naturalny syrop z niewielkiej, polskiej manufaktury. Doskonały dodatek nie tylko do kawy, ale także ciast, deserów, lodów czy innych dań na słodko. Smak karmelowy.

Ziarna Maragogype oblane czekoladą – 100g

26.9027.90
Kontynent

Nasze ziarna Maragogype wypalone w dedykowany sposób, oblane czekoladą deserową wysokiej jakości w lokalnej manufakturze z Milanówka.

Syrop waniliowy

21.0039.00

Naturalny syrop z niewielkiej, polskiej manufaktury. Doskonały dodatek nie tylko do kawy, ale także ciast, deserów, lodów czy innych dań na słodko. Smak waniliowy.

Syrop solony karmel

21.0039.00

Naturalny syrop z niewielkiej, polskiej manufaktury. Doskonały dodatek nie tylko do kawy, ale także ciast, deserów, lodów czy innych dań na słodko. Smak solonego karmelu.

Pompka do syropów Mount Caramel

12.00

Pompka - dozownik do syropów Mount Caramel. Solidne, proste urządzenie dedykowane do gęstych cieczy oraz do konkretnego rozmiaru butelek.

Syrop malinowy

21.0039.00

Naturalny syrop z niewielkiej, polskiej manufaktury. Doskonały dodatek nie tylko do kawy, ale także ciast, deserów, lodów czy innych dań na słodko. Smak malinowy.

Syrop orzechowy

21.0039.00

Naturalny syrop z niewielkiej, polskiej manufaktury. Doskonały dodatek nie tylko do kawy, ale także ciast, deserów, lodów czy innych dań na słodko. Smak orzechowy.

Syrop piernikowy

21.0039.00

Naturalny syrop z niewielkiej, polskiej manufaktury. Doskonały dodatek nie tylko do kawy, ale także ciast, deserów, lodów czy innych dań na słodko. Smak korzenny.

Syrop różany

21.0039.00

Naturalny syrop z niewielkiej, polskiej manufaktury. Doskonały dodatek nie tylko do kawy, ale także ciast, deserów, lodów czy innych dań na słodko. Smak różany.

Syrop cynamonowy

Naturalny syrop z niewielkiej, polskiej manufaktury. Doskonały dodatek nie tylko do kawy, ale także ciast, deserów, lodów czy innych dań na słodko. Smak cynamonowy.

URNEX Dezcal 1L – płyn odkamieniający do ekspresów

49.90

Dobrej jakości, ekologiczny odkamieniacz do ekspresów ciśnieniowych (i nie tylko).

URNEX Cafiza – tabletki do czyszczenia ekspresów 100szt.

49.90

Świetnej jakości tabletki czyszczące do ekspresów, wyprodukowane w USA przez uznanego producenta chemii czyszczącej - firmę URNEX.

URNEX Rinza – płyn do czyszczenia spieniaczy 1,1 L

59.90

URNEX Rinza Acid Formulation to dobry, bezpieczny płyn na bazie kwasowej do czyszczenia przewodów mlecznych (speniaczy w ekspresach, rurek, pojemników, etc.) wyprodukowany w USA.

Filiżanka ze spodkiem Single Origin

39.00

Nasza firmowa filiżanka ze spodkiem i logo Single Origin o pojemności 200ml, wykonana w technologii złocenia - wygląda bardzo estetycznie.

Filiżanki z fusów po kawie BIOFFEE

99.00649.00

Bio - filiżanki wykonane w całości z materiałów biodegradowlanych - fusów po kawie oraz bio-polimerów, pozyskanych z manioku i kukurydzy.

URNEX Tea Clean 125g

19.90

Doskonałej jakości, skuteczny proszek do usuwania osadów z herbaty wyprodukowany w USA przez uznanego producenta chemii czyszczącej - firmę URNEX

URNEX SuperGrindz 330g – granulat czyszczący

219.00

URNEX SuperGrinz to pierwszy środek od podstaw zaprojektowany do czyszczenia młynków w automatycznych ekspresach ciśnieniowych, bez potrzeby rozbierania młynka

URNEX Grindz 430g – granulat do czyszczenia młynków

109.00

URNEX Grindz jest jednym z najskuteczniejszych naturalnych preparatów do czyszczenia młynków do kawy