Dodatki

Syrop pomarańcza w czekoladzie

21.0039.00

Naturalny syrop z niewielkiej, polskiej manufaktury. Doskonały dodatek nie tylko do kawy, ale także ciast, deserów, lodów czy innych dań na słodko. Smak pomarańczy w czekoladzie.

Syrop karmelowy

21.0039.00

Naturalny syrop z niewielkiej, polskiej manufaktury. Doskonały dodatek nie tylko do kawy, ale także ciast, deserów, lodów czy innych dań na słodko. Smak karmelowy.

Krówki Single Origin

7.90

Zawsze świeżutko gotowane, przepyszne krówki Single Origin - wyprodukowane specjalnie dla nas w Milanówku. To te, które otrzymujecie gratis do zamówień powyżej 300zł.

Syrop waniliowy

21.0039.00

Naturalny syrop z niewielkiej, polskiej manufaktury. Doskonały dodatek nie tylko do kawy, ale także ciast, deserów, lodów czy innych dań na słodko. Smak waniliowy.

Syrop solony karmel

21.0039.00

Naturalny syrop z niewielkiej, polskiej manufaktury. Doskonały dodatek nie tylko do kawy, ale także ciast, deserów, lodów czy innych dań na słodko. Smak solonego karmelu.

Ziarna Maragogype oblane czekoladą – 100g

26.9027.90
Kontynent

Nasze ziarna Maragogype wypalone w dedykowany sposób, oblane czekoladą deserową wysokiej jakości w lokalnej manufakturze z Milanówka.

Syrop malinowy

21.0039.00

Naturalny syrop z niewielkiej, polskiej manufaktury. Doskonały dodatek nie tylko do kawy, ale także ciast, deserów, lodów czy innych dań na słodko. Smak malinowy.

Pompka do syropów Mount Caramel

12.00

Pompka - dozownik do syropów Mount Caramel. Solidne, proste urządzenie dedykowane do gęstych cieczy oraz do konkretnego rozmiaru butelek.

Syrop orzechowy

21.0039.00

Naturalny syrop z niewielkiej, polskiej manufaktury. Doskonały dodatek nie tylko do kawy, ale także ciast, deserów, lodów czy innych dań na słodko. Smak orzechowy.

Syrop piernikowy

21.0039.00

Naturalny syrop z niewielkiej, polskiej manufaktury. Doskonały dodatek nie tylko do kawy, ale także ciast, deserów, lodów czy innych dań na słodko. Smak korzenny.

Syrop różany

21.0039.00

Naturalny syrop z niewielkiej, polskiej manufaktury. Doskonały dodatek nie tylko do kawy, ale także ciast, deserów, lodów czy innych dań na słodko. Smak różany.

Syrop cynamonowy

Naturalny syrop z niewielkiej, polskiej manufaktury. Doskonały dodatek nie tylko do kawy, ale także ciast, deserów, lodów czy innych dań na słodko. Smak cynamonowy.

URNEX Dezcal 1L – płyn odkamieniający do ekspresów

49.90

Dobrej jakości, ekologiczny odkamieniacz do ekspresów ciśnieniowych (i nie tylko).

URNEX Cafiza – tabletki do czyszczenia ekspresów 100szt.

49.90

Świetnej jakości tabletki czyszczące do ekspresów, wyprodukowane w USA przez uznanego producenta chemii czyszczącej - firmę URNEX.

URNEX Rinza – płyn do czyszczenia spieniaczy 1,1 L

45.90

URNEX Rinza Acid Formulation to dobry, bezpieczny płyn na bazie kwasowej do czyszczenia przewodów mlecznych (speniaczy w ekspresach, rurek, pojemników, etc.) wyprodukowany w USA.

URNEX Tea Clean 125g

19.90

Doskonałej jakości, skuteczny proszek do usuwania osadów z herbaty wyprodukowany w USA przez uznanego producenta chemii czyszczącej - firmę URNEX

URNEX SuperGrindz 330g – granulat czyszczący

219.00

URNEX SuperGrinz to pierwszy środek od podstaw zaprojektowany do czyszczenia młynków w automatycznych ekspresach ciśnieniowych, bez potrzeby rozbierania młynka

Filiżanka ze spodkiem Single Origin

39.00

Nasza firmowa filiżanka ze spodkiem i logo Single Origin o pojemności 200ml, wykonana w technologii złocenia - wygląda bardzo estetycznie.

URNEX Grindz 430g – granulat do czyszczenia młynków

109.00

URNEX Grindz jest jednym z najskuteczniejszych naturalnych preparatów do czyszczenia młynków do kawy