Uniwersalne Warunki Promocji

Często organizujemy dla Was różne promocje, w których istnieją pewne uniwersalne, powtarzalne zasady. Większość z Was je zna, ale niemalże za każdym razem występują jakieś nieporozumienia, że ktoś czegoś nie doczytał lub nie wiedział.

Dlatego zebraliśmy dla Was poniżej uniwersalne zasady, które dotyczą praktycznie każdej naszej promocji i obowiązują zawsze, nawet jeśli dana promocja ma swój własny regulamin.


Uniwersalne warunki wszystkich promocji w Palarni Single Origin

  1. Jeżeli w warunkach danej promocji nie zostało określone inaczej, z promocji wyłączone są zamówienia, w których użyto kodu rabatowego. Jeżeli w zamówieniu zostanie użyty kod rabatowy, zrealizujemy zamówienie w takim kształcie, w jakim zostało złożone, bez udziału w promocji. Z tej zasady wyłączone są kody będące Kartami Podarunkowymi.
  2. Jeżeli promocja obowiązuje dla zamówień od określonej kwoty, zawsze jest to kwota brutto.
  3. Jeżeli promocja obowiązuje od określonej kwoty, a w warunkach danej promocji nie zostało powiedziane inaczej, kwota ta jest wyliczana wyłącznie z zakupionych Kaw Single Origin oraz Herbat Single Origin Tea. Oznacza to, że nie będą brane pod uwagę zakupione akcesoria, syropy, produkty outletowe, kawy z serii Single Origin Blends, itp.
    Jeżeli promocja obowiązuje od 200zł, a Ty zamówisz Kawę za 60zł + herbatę za 25zł + młynek + Kawiarkę + syropy + filtry za łącznie grubo ponad 300zł – Twoje zamówienie nie weźmie udziału w promocji, bowiem w jej rozumieniu zamówienie opiewa na 85zł.
  4. Analogicznie do powyższego z promocji są wyłączone produkty promocyjne (czyli dostępne w dziale PROMOCJE, łącznie z dostępnymi tam promocyjnymi zestawami kaw, których ceny są obniżone już w standardzie).
  5. Promocja obowiązuje wyłącznie dla zamówień złożonych w okresie promocji w Sklepie, zgodnie z regulaminem Single Origin.

 

Rabaty i kody rabatowe

  1. Wszystkie rabaty oraz kody rabatowe w Single Origin, zarówno indywidualne jak i promocyjne, dotyczą wyłącznie naszych świeżo wypalanych kaw oraz herbat. Czyli wszystko z działów tego i tego.
  2. Z rabatów wyłączone są akcesoria do parzenia, zestawy promocyjne, sub-marki Single Origin, kawy w outlecie – jeśli masz takie produkty w koszyku i użyjesz kodu rabatowego, rabat zostanie naliczony tylko na kawy wypalane na zamówienie oraz herbaty.